Biżuteria filmowa

Autor: | Kategoria: BlogKomentarze

biżuteria filmowaMała odskocznia od wybijanych blaszek i militariów. Dla tych, którzy w naszym sklepie szukają biżuterii, przygotowaliśmy specjalną ofertę – oto biżuteria filmowa. Poniżej znajduje się cała lista biżuterii z filmów, która dostępna jest w naszym sklepie.

 

 

Męski naszyjnik krzyżyk Vin Diesel z filmu Szybcy i Wściekli

Vin Diesel z Krzyżykiem

Prawdziwy klasyk – krzyż noszony przez Dominica Toretto (Vin Diesel) w filmach z serii Szybcy i Wściekli. Do kin niedługo trafi kolejna, siódma już część filmu akcji, która w sposób spektakularny łączy auta, piękne kobiety i pieniądze. Sam krzyżyk bardzo często pojawia się na szyi głównego bohatera – stał się jego symbolem, co dostrzegli również widzowie, często wybierając naszyjnik krzyżyk Vin do swojej kolekcji. Męski naszyjnik krzyżyk Vin Diesel z filmu Szybcy i Wściekli do kupienia już teraz!

 

 

Damski naszyjnik amulet Evenstar – Arwena z filmu Władca Pierścieni

Gwiazda WieczornaPerełka dla fanów trylogii Władcy Pierścieni. Wieczorna gwiazda – Evenstar – symbol miłości Arweny i Aragorna. Przez wszystkie trzy części Władcy Pierścieni odgrywała kluczową rolę, symbolizując miłość kochanków. Damski naszyjnik Arweny to doskonała filmowa biżuteria dla każdej damy – nie tylko dla fanki trylogii. Damski naszyjnik amulet Evenstar – Arwena z filmu Władca Pierścieni – kup teraz!

 

 

 

Damski złoty naszyjnik – Serce przebite strzałą z filmu Harry Potter

Serce strzałaKolejna propozycja dla kobiet – oto złoty naszyjnik wisiorek symbolizujący serce przebite strzałą. Symbol miłości, który pojawił się w filmie Harry Potter. Biżuteria nie nawiązuje tak bardzo do przygód opisanych przez J.K. Rowling, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno dla fanów serii oraz dla kobiet, które ujrzą w tym naszyjniku po prostu jego miłosną symbolikę. Damski złoty naszyjnik – Serce przebite strzałą z filmu Harry Potter dostępny już teraz!

 

 

Srebrny Anielski naszyjnik krzyżyk na rzemyku

Anielski krzyżTo jedna z propozycji, która nie odwołuje się do żadnego konkretnego filmu. Jednak motywy krzyża pojawiają się w wielu filmowych wątkach, dlatego postanowiliśmy ten ciekawy anielski krzyżyk na rzemyku podpiąć pod listę filmowej biżuterii. Zjawiskowy, duży, pasujący zarówno do kobiecej i męskiej szyi – oto Srebrny Anielski naszyjnik krzyżyk na rzemyku.

 

 

 

Damska srebrna bransoletka z zawieszkami z filmu Divergent

Bransoletka z zawieszkamiBransoletka na rękę z zawieszkami – przypominająca pancerkę, która w swojej budowie posiada 5 zawieszek – każda symbolizująca określone uczucia i parytety. Bransoletka pochodzi z filmu Divergent (polskie tłumaczenie: Niezgodna), który dopiero niedawno wszedł na ekrany kin. Damska srebrna bransoletka z zawieszkami z filmu Divergent już do kupienia na Engrave!

 

 

 

Klejnot Serce Oceanu – naszyjnik z filmu Titanic

Serce Oceanu TitanicNie mogliśmy zapomnieć o klasyku – główna biżuteria filmu Titanic – osławione Serce Oceanu. Największy klejnot, który ozdabiał szyję Rose podczas dziewiczego (i jak się okazało bardzo tragicznego) rejsu Titanica. Klejnot stał się podstawą wielu dzieł literackich oraz filmów. Ta piękna biżuteria doskonale komponuje się z kobiecym ciałem – Klejnot Serce Oceanu – naszyjnik z filmu Titanic.

 

 

 

 

Srebrny naszyjnik Miecz z filmu Hobbit i Władca Pierścieni

Miecz z HobbitaMiecz o nazwie Żądło pojawił się zarówno w trylogii Hobbit oraz Władca Pierścieni. Miecz, który posiadał niezwykłą właściwość – świecił się, gdy w pobliżu pojawiał się wróg (gobliny lub orki). Najpierw był własnością Bilbo, jednak hobbit po zakończonej podróży przekazał go dla Froda – głównego bohatera Władcy Pierścieni. To właśnie miecz Żądło stał się wzorem do stworzenia naszyjnika, który przypomina replikę miecza. Świetna biżuteria dla każdego fana obydwu trylogii – Srebrny naszyjnik Miecz z filmu Hobbit i Władca Pierścieni.

 

 

 

Srebrny naszyjnik/wisiorek Topór z filmu Hobbit

Topór Hobbit - ikonaNie mogliśmy zapomnieć o innym orężu, które również odgrywało ważną rolę w filmie Hobbit – oto Topór Thorina – symbol krasnoludzkiej siły. Replika pod postacią Topora z filmu Hobbit – dostępna już w naszym sklepie. Srebrny naszyjnik/wisiorek Topór z filmu Hobbit w niskiej cenie!

 

 

 

 

Filmowa biżuteria dla każdego

Mamy nadzieję, że przedstawione propozycje znajdą uznanie w Waszych oczach i gustach. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do zakupu – wszystkie zaprezentowane modele biżuterii filmowej są dostępne w naprawdę atrakcyjnej cenie w naszym sklepie!

Złóż zamówienie już teraz!