Nieśmiertelniki z ICE dla motocyklistów i kierowców

Autor: | Kategoria: BlogKomentarze

nieśmiertelniki dla motocyklistówJak zapewne wiecie, sklep Engrave.pl prowadzi kampanię w mediach, propagującą wybijanie na nieśmiertelnikach specjalnych numerów ratunkowych ICE. Kampania skierowana jest do wszystkich aktywnych ludzi, którzy chcą czuć się bezpiecznie. Kierowcy, sportowcy, motocykliści, piesi – każdy powinien dać szansę ratownikom na przyspieszenie i ułatwienie niesienia pomocy.

O tym, czym są ICE możecie dowiedzieć się z jednego z naszych artykułów, który znajduje się dokładnie tutaj: ICE – dlaczego warto wybijać na nieśmiertelnikach? Teraz nasza kampania wchodzi na nowe tory, promując nieśmiertelniki z numerami ICE wśród motocyklistów.

 

Nieśmiertelniki dla motocyklistów i nie tylko – promocja!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam vlogera, który zgodził się pomóc nam w promocji nieśmiertelników dla motocyklistów i kierowców. CODA, który nagrywa vlogi na swojej Hondzie CBR 1000, postanowił poświęcić tematowi ICE odrębny odcinek, uwzględniając w nim także pomysł przekazywania numerów ratunkowych na nieśmiertelnikach. Wprawdzie vlog jest nagrywany na mniejszej Hondzie (model CBF 125), ale i tak możecie liczyć na wiele emocji i ciekawych porad. Już teraz zapraszamy do obejrzenia odcinka dostępnego na YouTube.


Oglądajcie uważnie całą nagrywkę – CODA w pewnym momencie zdradzi Wam, jak zamówić w naszym sklepie blaszki z rabatem! Mamy nadzieję, że skorzystacie z oferty.

 

Zespół Engrave.pl to również czynni motocykliści, którzy nie ruszają się w żadną trasę bez swoich nieśmiertelników. Uwierzcie – ICE (In Case of Emergency) potrafi ratować życie!

Zamów nieśmiertelnik z własnym tekstem!