Pomysł na prezent na dzień chłopaka

Autor: | Kategoria: BlogKomentarze

pomysł na prezent na Dzień ChłopcaW kalendarzu świąt obchodzonym w naszym kraju można znaleźć bardzo wiele ciekawych pozycji, które zwracają uwagę większej bądź mniejszej ilości ludzi i obchodzone są mniej bądź bardziej hucznie. Jednym z najbardziej popularnych świąt wrześniowych jest oczywiście Dzień Chłopaka. Jeśli chcecie obchodzić go w wyjątkowy sposób, ale kolejny oryginalny pomysł na prezent na Dzień Chłopaka to dla Was czarna magia, po przeczytaniu tego artykułu otworzy się przed Wami wachlarz możliwości i z pewnością będziecie wiedzieć co robić!

Dzień Chłopca – święto zyskujące wysoką popularność

Dzień Chłopaka obchodzony jest 30 września – choć w kalendarzu można znaleźć jeszcze drugi, bardzo mu bliski Dzień Mężczyzny, to właśnie dzień chłopca cieszy się największą popularnością. Prawdopodobnie powodem tego stanu rzeczy jest większa uniwersalność – w końcu nie każdego chłopca można nazwać już mężczyzną, natomiast jak twierdzi wielu, każdy mężczyzna zawsze ma w sobie choć niewielką nutkę chłopca. W związku z tym, właśnie na tę okazję wiele osób zastanawia się co kupić na Dzień Chłopaka?

Jesteś w tej chwili jedną z tych osób, które znajdują się w kropce i nie mają zielonego pojęcia jaki podarunek ofiarować bliskiej osobie? Zastanawiasz się jaki pomysł na prezent na Dzień Chłopaka będzie najbardziej odpowiedni? Chcesz zakupić coś uniwersalnego, praktycznego a zarazem fajnie, gdyby był to po prostu wyjątkowy i niebanalny, a najlepiej personalizowany gadżet? Zatem nieśmiertelniki w różnych odsłonach jakie proponujemy mogą w zupełności spełnić Twoje oczekiwania.

 

 

Nieśmiertelniki jako pomysł na prezent na Dzień Chłopca

Nieśmiertelniki to doskonały pomysł na prezent dla chłopca, zarówno młodszego jak i starszego. Powodem tego stanu rzeczy jest możliwość wybicia na blaszkach dowolnego tekstu, oczywiście mając na uwadze ograniczoną ilość znaków (5 linii po 15 znaków, wyłącznie z jednej strony blaszki).

Noszenie nieśmiertelników

 

Nieśmiertelniki można zamówić w kilku opcjach:

 

  • jako pojedyncza blaszka
  • jako komplet – dwie blaszki
  • w formie bransoletki paracord

 

Jeśli chodzi o blaszki w formie podstawowej, istnieje tutaj możliwość dużej regulacji, personalizowania, zarówno pod względem koloru gumek (silencerów) jak i długości łańcuszków. W przypadku bransoletek macie Państwo do wyboru dwie grubości bransoletki jak i cztery wersje kolorystyczne.

 

Na blaszkach można umieścić dowolny tekst, jednak polecamy wykorzystać tę możliwość nie tylko do wyposażenia ich w ulubiony cytat, ale sprawienie, aby prezent stał się praktyczny. W takim wypadku zachęcamy do potraktowania nieśmiertelnika bądź bransoletki jako zabezpieczenie ICE (In Case of Emergency).

 

Nieśmiertelnik lub bransoletka paracord jako pomysł na Dzień Chłopaka

Oferowane przez nas produkty to doskonały pomysł na prezent dla chłopca, zarówno w ciele mężczyzny jak i syna czy przyjaciela, męża czy narzeczonego. Dlaczego? Powodów jest tak naprawdę wiele, ale oprócz faktu, że to ciekawy gadżet najważniejsze jest jedno – blaszki mogą służyć jako zabezpieczenie na wszelki wypadek (ICE) chociażby w sytuacji zagrożenia, wypadku, zagubienia.

Bransoletki paracord czarne

Dla dziecka mogą służyć jako identyfikator w razie zgubienia się na przykład na wakacjach (podobnie jak jest to w przypadku psów), dla dorosłych jak i dzieci jako pierwsze źródło informacji dla medyków. Ma to szczególne znaczenie w razie wypadku bądź zwiększając szanse przeżycia poprzez szybką dostępność do numeru kontaktowego do najbliższej rodziny. Więcej na ten temat możecie Państwo przeczytaj we wpisie – ICE.

 

Jeśli jeszcze zastanawiacie się jaki pomysł na prezent na dzień chłopaka i czy to na pewno dobry pomysł, chociażby dla dziecka, przedstawiamy najbardziej charakterystyczne cechy blaszek, które przemawiają na plus:

 

  • wysoka jakość wykonania oraz zastosowanych materiałów
  • chirurgiczna stal (nie powodują uczuleń)
  • zaokrąglone ranty (brak ostrych krawędzi a co za tym idzie bezpieczeństwo)
  • odporność na warunki atmosferyczne

 

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż blaszki nie są grawerowane lecz wybijane, w związku z czym tekst powstający na blaszce jest wypukły i nawet po długim czasie nie ulegnie wytarciu – więcej o tym pisaliśmy w tekście nieśmiertelnik wybijany czy grawerowany.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i pytań w razie jakichkolwiek wątpliwości.

 

Zamów nieśmiertelnik z własnym tekstem!