Pomysł na prezent na Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia

Autor: | Kategoria: BlogKomentarze

pomysl-na-swiateczny-prezentŚwięta Bożego narodzenia oraz Mikołajki to dwa momenty w roku, które nie da się ukryć – odbywają się regularnie i na które wszyscy starają się odpowiednio przygotować. Niestety mimo ogromnej ilości czasu nadal bezpośrednio przed, bądź znacząco wcześniej w umysłach wielu z nas pojawia się ogromna pustka. Brak pomysłu na prezent potrafi niemal spędzać sen z powiek – jeśli i Wy powoli odczuwacie nacisk z powodu świąt, nie mając zielonego pojęcia jaki prezent na Mikołajki bądź prezent na Święta Bożego Narodzenia kupić, przychodzimy Wam z pomocą. Możecie odetchnąć z ulgą, bowiem nasza oferta z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Nieśmiertelniki na mikołajki i święta – dlaczego warto zamówić właśnie u nas?

Powodów jest wiele – wysoka jakość oferowanych produktów, unikalność, możliwość personalizacji, która powoduje, iż teoretycznie zwyczajne blaszki mogą stać się wspaniałym suwenirem świadczącym o ogromnej miłości czy przywiązaniu a także inwencji twórczej/pomysłowości.

To jednak nie najważniejsze przyczyny powodujące, że warto zwrócić uwagę właśnie na naszą ofertę. Najważniejszy jest fakt, iż nieśmiertelniki czy też gadżet w formie bransoletki z wybijanymi polskimi znakami diakrytycznymi to opcja, jaką możecie Państwo zdobyć tylko u nas.

 

Pomysł na prezent na Mikołajki od Engrave – dlaczego warto?

 • jako jedyni w Polsce posiadamy oryginalną maszynę wybijającą znaki zgodnie z amerykańskimi normami wojskowymi
 • oferujemy blaszki wykonane ze stali nierdzewnej, bezpieczne, z zaokrąglonymi rantami
 • atrakcyjne ceny
 • szeroki wybór – posiadamy między innymi bransoletki, nieśmiertelniki jak i adresówki dla zwierząt
 • dodatkowa oferta dla miłośników psów bądź oryginalnej biżuterii
 • jako jedyni w całej Polsce posiadamy maszynę przystosowaną do wybijania polskich znaków diakrytycznych

 

Co kupić na prezent na Święta Bożego Narodzenia?

Pomysł na prezent na Święta Bożego Narodzenia poszukiwany? Nasza oferta to odpowiedź na Państwa potrzeby, szczególnie, jeśli szukacie Państwo pomysłu na prezent, który zachwyci bądź wywoła pozytywne zdziwienie, który wywoła niebanalne emocje, a który jednocześnie nie będzie kosztował fortuny. Nasze produkty to idealna propozycja nie tylko na pomysł na prezent na Mikołajki bądź wigilię. To również doskonałe rozwiązanie właściwie na każdą okazję i dla każdego – przede wszystkim sprawdzą się wtedy, kiedy chce się przekazać komuś bliskiemu istotną wiadomość.

 

Wśród pomysłów na świąteczny prezent proponujemy między innymi:

 • komplet nieśmiertelników z wybiciem– możliwość zamówienia kompletu bądź pojedynczego produktu oraz wyboru spośród różnej długości łańcuszków oraz kolorów gumek (na przykład czarna, czerwona, moro, niebiesko-różowa)
 • bransoletki paracord – bransoletka z wplecionym nieśmiertelnikiem wykonana z bardzo trwałych linek spadochronowych, w czterech kolorach do wyboru (czerwony, czarny, szary i niebieski)
 • adresówki dla zwierząt – identyfikator dla psa, kota bądź innego zwierzątka z danymi właściciela, przydający się w razie ewentualnego zgubienia się pupila (z kółeczkiem do przymocowania do obroży bądź szelek w zestawie oraz z możliwością wyboru różnych kolorów gumek (na przykład czarna, czerwona, moro, niebiesko-różowa)
 • pozostała biżuteria filmowa, wśród której z pewnością każdy znajdzie dla bliskiej osoby coś odpowiedniego

 

Instrukcja składania zamówień

Wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej – przy interesującym produkcie bądź w poradniku zamawiania. Poniżej przedstawiamy jednak najważniejsze informacje w pigułce:

 • każda blaszka to możliwość jednostronnego wybicia znaków
 • na jednej blaszce można wybić 75 znaków (5 linii po 15 znaków włącznie ze spacjami).
 • w przypadku kompletu, na każdej blaszce można wybić dwa różne teksty
 • teksty do wybicia podaje się w formularzu zamówienia.

Gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą oraz kontaktu w razie jakichkolwiek wątpliwość. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pamiętajcie, że idealny pomysł na świąteczny prezent wcale nie musi charakteryzować się ogromną ceną – najważniejsze są intencje, pomysł i to co on sobą reprezentuje!

Zamów nieśmiertelnik z własnym tekstem!