Pomysły na praktyczny prezent walentynkowy dla niego

Autor: | Kategoria: BlogKomentarze

Prezent na walentynki nie musi być sztampowy – możesz okazać swoje uczucia ofiarowując prezent nie tylko wyjątkowy, ale przede wszystkim praktyczny. W tym wypadku obdarowana osoba nie tylko zawsze będzie o Tobie pamiętać, ale będzie miała przy sobie również niepozorny drobiazg, który może nawet uratować życie!

Walentynki to coraz bardziej popularne święto celebrowane prze zakochanych na całym świecie – choć zapożyczone, w naszym kraju zakorzeniło się prawdopodobnie już na dobre. Mimo, że istnieją również jego przeciwnicy, zwolenników jest znacznie więcej – nie ma przecież nic złego w obdarowywaniu ukochanej osoby. Każda okazja jest dobra do tego, aby okazać swoje uczucia – nawet w prosty sposób i za niewielką cenę. Problem stanowi raczej pomysł na prezent walentynkowy, którego często brak. Jeśli nie masz pomysłu i zastanawiasz się co kupić na walentynki, możesz odetchnąć z ulgą – przedstawiamy Ci gotowy sposób na zaskoczenie bliskiej osoby i sprawienie jej przyjemności.

Personalizowany prezent na walentynki dla niego

Walentynki wydają się być świętem wyłącznie dla zakochanych. Rzeczywiście to przeważająca grupa świętujących, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten dzień celebrować każdą miłość. Prezent walentynkowy można zatem podarować każdemu przedstawicielowi płci przeciwnej, którego się kocha – wiele osób obdarowuje prezentami wentynkowymi nie tylko mężów czy chłopaków. W ten dzień można wyznać swoje uczucia synowi, dziadkowi czy przyjacielowi. nawet zwierzakowi. Najważniejsze to ofiarować na walentynki prezent, który przekaże to co najważniejsze. Dlaczego nie może być on przy okazji praktyczny?

Nasza propozycja prezenty to personalizowane nieśmiertelniki, które w naszym sklepie możecie zakupić w dwóch wersjach – standardowo, w formie kompletu bądź pojedynczego naszyjnika lub w formie bransoletki wykonanej z paracordu, z wplecioną blaszką. Dla Pupila również mamy rozwiązanie – adresówka dla psa z danymi właściciela, niezbędna w przypadku ewentualnego zgubienia się.

 

Nieśmiertelnik jako prezent na walentynki

Dlaczego nieśmiertelnik z wybiciem dedykacji to dobry pomysł na prezent na walentynki dla męża, chłopaka lub innej bliskiej osoby i dlaczego jest to prezent trafiony i praktyczny? Trudno jest negować zasadność takiego prezentu, skoro może nawet uratować życie. Nieśmiertelnik to przede wszystkim możliwość wybicia spersonalizowanego tekstu, który może przekazywać uczucia, nawiązywać do ulubionej piosenki czy cytatu bądź po prostu – zawierać dane do kontaktu z najbliższą osobą, na przykład w razie wypadku.

Oczywiście nikt nie przewiduje, że stanie się coś złego, ale jak to się mówi: „przezorny zawsze ubezpieczony”. Niektórzy twierdzą, że jeśli w odpowiedni sposób zabezpieczą się „na wszelki wypadek” – nic złego się nie stanie. Coś w tym jest. Jeśli więc chcesz podarować ciekawy prezent, który będzie i romantyczny i praktyczny, najlepszą opcją będzie komplet nieśmiertelników, składający się z dwóch blaszek. Wybijane nieśmiertelniki militarne to doskonały pomysł na prezent na walentynki dla męża i nie tylko! W takim wypadku, na jednej można wybić na przykład dane kontaktowe dla żony, które w razie wypadku bądź innej nieszczęśliwej sytuacji pomogą ratownikowi bądź przypadkowej osobie szybko skontaktować się z Tobą, natomiast na drugiej możesz wybić co tylko zechcesz – ulubiony cytat czy wyznanie. Taki nieśmiertelni można traktować również jako amulet.

 

Pomysł na prezent walentynkowy – bransoletka paracord

Bransoletka paracord to wspaniałe uzupełnienie prezentu walentynkowego w postaci nieśmiertelników. Jeśli szukasz czegoś jeszcze bardziej nietypowego i oryginalnego, to najlepszy wybór. To wspaniały prezent walentynkowy dla chłopaka, ale i dla innej bliskiej osoby. Na blaszce możesz wybić ulubiony cytat, dane kontaktowe lub inny dowolny tekst – oczywiście mieszczący się w puli 75 znaków na blaszkę (5 linii po 15 znaków). Możesz wybierać spośród różnych kolorów – to modne i designerskie rozwiązanie, które z pewnością go zaskoczy.

 

 

Masz pytania? Jesteśmy do dyspozycji. Jedno jest pewne – decydując się na prezent od Engrave.pl, możesz mieć pewność, że ten wieczór skończy się happy endem…

 

Zamów nieśmiertelnik z własnym tekstem!