Przykładowe zastosowanie nieśmiertelników

Autor: | Kategoria: BlogKomentarze

modelka Dog TagPostanowiliśmy poruszyć bardzo ważną kwestię, a mianowicie pokazać Wam przykładowe zastosowanie nieśmiertelników. Oczywiście nie wymienimy wszystkich możliwości z bardzo prostego powodu – jest ich nieograniczona ilość. Jednak analizując zamówienia naszych Klientów postanowiliśmy przygotować pewien spis przedstawiający charakter zamawianych dog tagów. Zapraszamy do lektury i życzymy owocnego zamawiania!

 

Zastosowanie Dog Tagów

Dog TagNieśmiertelniki w wojsku – zastosowanie militarne jest oczywiście na pierwszym miejscu. Dlaczego? Ponieważ nieśmiertelniki wywodzą się z wojskowych poligonów i frontów. System ten został wprowadzony pod koniec XIX wieku (dokładne daty znajdziecie we wpisie Historia nieśmiertelników na świecie) w USA. Od tamtej pory nieśmiertelnik na szyi żołnierza stał się podstawą i pewnym symbolem przynależności do armii. Na militarnych nieśmiertelnikach zwykle znajdują się dane personalne oraz wyznanie, numer jednostki, grupa krwi. Nie ma tam sentencji, a obie noszone blaszki są identyczne. Oczywiście nieśmiertelniki obowiązują do dziś, zarówno w armii USA, jak i armii polskiej (i wielu innych armiach na całym świecie).

Dog TagNieśmiertelnik cywilny z własnymi danymi – mimo, że nieśmiertelniki wywodzą się z wojska, nikt nie zakazuje noszenia ich przez ludzi, którzy z wojskiem nigdy nie mieli do czynienia. Cywile poniekąd wykorzystują przeznaczenie nieśmiertelników, wypisując na nich najważniejsze dane personalne. Imię, nazwisko, adres, telefon ICE, grupę krwi, numer ubezpieczenia czy informacja o alergii – może to okazać się zbawienne. Nie raz nieśmiertelniki uratowały życie osobom biorącym udział w wypadkach. Wybite na nich dane to zbiór najważniejszych informacji – prawdziwa skarbnica wiedzy dla służb medycznych.

Dog TagNieśmiertelnik jako modny naszyjnik z ulubionym motto – dla panów i pań to dodatek podkreślający unikalny styl. Często widzimy noszone nieśmiertelniki, które dodają animuszu, zwracają uwagę i zastępują zwykłe, oklepane wersje biżuterii. Naszyjniki jako Dog Tagi to kolejne zastosowanie. Nie zawsze takie tagi mają wybite dane personalne – to indywidualny wybór osoby noszącej. Często na blaszkach wybijamy życiowe slogany, wyznania uczuć, przysłowia lub inne mniej lub bardziej znane powiedzenia (nie tylko w języku polskim, ale także angielskim lub łacińskim). Nieśmiertelniki idealnie się do tego nadają!

Dog TagNieśmiertelnik na prezent – tego zastosowania nie da się przeoczyć. Wiele osób zamawia nieśmiertelniki jako prezenty dla bliskich, dbając o ich bezpieczeństwo i jednocześnie przekazując na blaszkach kilka miłych słów otuchy. Nieśmiertelnik można uznać za bardzo spersonalizowany prezent, bowiem każda blaszka jest unikalna dzięki wybitym na zamówienie tekstom. Ludzie coraz chętniej kupują spersonalizowane prezenty, a nieśmiertelniki wydają się być idealnym spełnieniem tych potrzeb.

Dog TagNieśmiertelnik jako brelok lub zawieszka – wystarczy zamiast łańcuszka kulkowego użyć zwykłego kółka do breloków, aby zmienić nieśmiertelnik w prywatny brelok do kluczy lub zawieszkę do bagażu, plecaka, torby lub innego mienia. Zwykle na takich blaszkach wybija się dane właściciela i numer telefonu, pod który powinien dzwonić znalazca.

Dog TagNieśmiertelnik jako identyfikator/adresówka dla zwierząt – podobnie, jak w przypadku breloków, nieśmiertelniki mogą sprawdzić się także jako identyfikatory dla zwierząt, które lubią uciekać i chodzić swoimi drogami. Na specjalnym kółku przyczepiamy wybity z naszymi danymi identyfikator i przytwierdzamy go do obroży. Na takich adresówkach wybija się imię pupila, adres, dane kontaktowe lub numer chip’a.

Dog TagNieśmiertelniki na eventy – gadżety reklamowe – coraz częściej dostajemy zapytania od firm eventowych, które chcą wynająć stanowisko do wybijania nieśmiertelników na evencie, festynie lub podczas firmowego zebrania (dodatkowe informacje na ten temat znajdziecie na stronie Dla firm). Dostajemy również zapytania od firm, które na nieśmiertelnikach wybijają swoje dane kontaktowe (wówczas dog tag pełni rolę wizytówki). Oczywiście tagi sprawdzą się jako komercyjne dodatki lub niesztampowy prezent dla pracowników/klientów firmy. Sprawdzą się także jako identyfikatory służbowe lub inne firmowe gadżety – wszak są bardzo solidne, a wybicia nie da się zetrzeć.

 

Popularność nieśmiertelników

Jak widać zastosowań jest wiele, a my przedstawiliśmy tylko te przykładowe. Nie ma ograniczeń. Warto jednak dodać, że za sprawą tak wielkiego zainteresowania i tak wielu możliwości wykorzystywania nieśmiertelników stoi ich jakość – wybity nieśmiertelnik to informacja nie do zdarcia. W naszym sklepie stawiamy na jakość, dlatego każdy kupujący ma pewność, że wybijemy dowolny tekst a przekaz zawarty na blaszce nigdy nie straci na wartości i nigdy nie zniknie lub się nie zetrze. To samo tyczy się komponentów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do zamawiania – na pewno któreś z zastosowań przypadło Wam do gustu.

Zamów nieśmiertelnik z własnym tekstem!