Zapraszamy do zamawiania nieśmiertelników z polskimi znakami!
Zamawiaj bez konieczności rejestracji konta!

Dostawa nieśmiertelników w sklepie Engrave.pl

 

W naszym sklepie dbamy nie tylko o jakość wybijanych nieśmiertelników oraz identyfikatorów, ale także o szybką realizację zamówienia i wysyłkę do Klientów. Dbamy o każdy detal, aby skrócić czas oczekiwania na zamówiony towar do minimum.

Nieśmiertelniki wysyłamy tylko i wyłącznie Pocztą Polską (dotyczy również usług kurierskich – te realizuje kurier pocztowy Pocztex), maksymalnie do 1 dnia roboczego od daty zaksięgowania wpłaty za zamówiony zestaw (prosimy nie mylić z datą złożenia zamówienia). Każdy zestaw pakowany jest w specjalną folię. Nieśmiertelniki wysyłamy w kopertach bąbelkowych – dzięki temu nie ma obaw, że towar dotrze do zamawiającego z defektem.

 

Wysyłka odbywa się w czterech trybach:

Przesyłka listowa priorytetowa – czas dostawy 1-2 dni robocze. Koszt 11 zł.

Przesyłka listowa ekonomiczna – czas dostawy 3-5 dni robocze. Koszt 9 zł.

Przesyłka kurierska – czas dostawy 24H. Koszt 20 zł.

Przesyłka zagraniczna – czas dostawy 5-7 dni roboczych. Koszt 60 zł.

 

Nie ma znaczenia, ile zestawów zamówisz – za przesyłkę płacisz tylko raz i zawsze będzie to stała kwota! Sposób wysyłki wybierany jest podczas składania zamówienia, a koszt automatycznie doliczany do wartości zestawu. W przypadku krajowych przesyłek listowych (ekonomiczna/priorytetowa), zamówienia opiewające na kwotę do 70 zł wysyłane są listami zwykłymi, zamówienia powyżej tej kwoty są wysyłane listami poleconymi (z monitoringiem).

Nieśmiertelniki wysyłamy także za granicę – zamawiając nieśmiertelniki i wyrażając chęć wysyłki ich poza granice Polski, prosimy podczas składania zamówienia zaznaczyć przesyłkę za granicę. Wówczas wyślemy nieśmiertelniki na wskazany adres.

Zamów nieśmiertelnik z własnym tekstem!
×
×
×
×