Zapraszamy do zamawiania nieśmiertelników z polskimi znakami!
Zamawiaj bez konieczności rejestracji konta!

FAQ – najczęstsze pytania o nieśmiertelniki i funkcjonowanie sklepu Engrave.pl

 

Witamy na stronie FAQ, na której zebraliśmy najczęściej zadawane pytania dotyczące oferty Engrave.pl (zwłaszcza nieśmiertelników), udzielając na nie obszernych odpowiedzi. Mamy nadzieję, że znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytanie. Jeżeli natomiast nie udało Ci się uzyskać satysfakcjonujących informacji – zapraszamy do kontaktu.

 

Czym są nieśmiertelniki?

To blaszki, zwane również identyfikatorami, które od pokoleń są wykorzystywane przez armie całego świata. Noszone jako naszyjniki, pozwalają na zamieszczenie najważniejszych danych. Nieśmiertelniki (zwane również identyfikatorami lub Dog Tagami) wykorzystywane są także przez cywilów – mamy możliwość wybicia na blaszkach dowolnego tekstu (z polskimi znakami diakrytycznymi), dlatego nieśmiertelniki sprawdzą się w każdej sytuacji.

 

Z czego są nieśmiertelniki i komponenty?

Wszystkie komponenty oferowane w naszym sklepie to oryginalne produkty z USA. Blaszki są ze szlachetnej stali nierdzewnej. Łańcuszki kulkowe również. Gumki wyciszające natomiast są z wysokiej jakości sylikonu. W trosce o naszych Klientów postawiliśmy na najwyższą jakość komponentów (z identycznych komponentów do wybijania nieśmiertelników korzysta armia USA). Produkty są bezpieczne, nie podrażniają skóry, nie rdzewieją, można w nich pływać – to najwyższa półka komponentów, jaka dostępna jest na rynku.

 

Jak wybijacie teksty na nieśmiertelnikach/identyfikatorach dla zwierząt?

Wybijamy nieśmiertelniki i identyfikatory przy pomocy oryginalnej maszyny wykorzystywanej przez amerykańską armię. Maszyna została dodatkowo zmodyfikowana przez producenta, który na nasze życzenie dodał polskie znaki diakrytyczne. Jako jedyni w Polsce oferujemy nieśmiertelniki wybijane na oryginalnej maszynie – nieśmiertelniki wybijamy od dołu (efekt wypukły) – to nowoczesna forma wybicia nieśmiertelników wykorzystana w armii USA od ponad 30 lat do chwili obecnej. Nie wybijamy nieśmiertelników wklęsłych (do dołu).

 

Ile muszę czekać na realizację zamówienia?

Zamówienie realizujemy i wysyłamy maksymalnie do 1 dnia roboczego od daty zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (prosimy nie mylić z datą złożenia zamówienia). Zestawy wybijamy na bieżąco, aby skrócić czas oczekiwania do minimum. Polecamy zapłatę za pośrednictwem systemu Transferuj.pl – wpłata dociera do nas natychmiast. To skraca czas oczekiwania na wysyłkę (więcej informacji na temat wysyłki na stronie Dostawa). Nie wysyłamy przedmiotów za pobraniem. Zarówno o przyjęciu zamówienia, jak i wysłaniu informujemy kupujących drogą mailową.

 

Czy przyjmujecie reklamacje?

Z uwagi na charakter usługi i fakt, iż nieśmiertelniki wybijamy z indywidualnym tekstem – nie przyjmujemy reklamacji. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy podczas wybijania pomylimy się i wyślemy zestaw niezgodny z zamówieniem (na przykład literówka na blaszce). Wówczas prosimy o natychmiastowy kontakt w celu rozwiązania problemu.

 

Czy jest możliwość hurtowego zamówienia nieśmiertelników i komponentów?

Oczywiście, więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Dla firm. Tam wyrażamy chęć współpracy z firmami i agencjami eventowymi, przedstawiając więcej szczegółów.

 

Jak złożyć zamówienie?

Staraliśmy się, aby sklep Engrave.pl był maksymalnie intuicyjny. Dla tych, którzy mają problem ze złożeniem zamówienia przygotowaliśmy odrębny dział – zapraszamy na Poradnik zamawiania, gdzie zamieściliśmy dokładne informacje i instrukcje, jak zamawiać w sklepie Engrave.pl.

 

Czy przewidujecie rabaty? Jak zdobyć kupon promocyjny?

Wszystkie informacje na temat promocji, kuponów rabatowych i konkursów znajdują się na stronie Kody i promocje. Ponadto o wszystkich zmianach i organizowanych konkursach informujemy za pośrednictwem profilu na Facebook’u, Twitterze i na Google+. Zachęcamy do śledzenia zarówno strony, jak i naszych profili na portalach społecznościowych.

 

Mamy nadzieję, że te pytania i odpowiedzi pomogły. Jeżeli nie – zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na każde pytanie tak szybko i tak precyzyjnie, jak to tylko możliwe.

Zamów nieśmiertelnik z własnym tekstem!
×
×
×
×